در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت تبلیغاتی گنجک

کف سابی و نماشویی با ارزان ترین قیمت در تهران

کف سابی و نماشویی با ارزان ترین قیمت در تهران

آگهی رایگان
  • خدمات خدمات ساختمانی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
  •    تهران تهران
  • 182 بازدید
  • قیمت : توافقی
  • تهران-تهران

کف سابی چیست؟

شاید شما با خدمات کف سابی برای خانه و ساختمان خود آشنا نباشید ، اما احتمالا تعجب خواهید کرد اگر بدانید کف سابی برای هر خانه ای لازم است. مثلا بسیاری از ناهمواری پله ها ، در ساختمان خود شکایت دارند و به کف سابی پله نیاز مند هستند ، برخی دیگر نیز کف سابی را برای داخل حیاط و پارکینگ خانه خود ، امری لازم می دانند . ما در این عملیات ، خدمت می رسیم و کف خانه شما را ، چه موزاییک باشد ، چه سرامیک و چه سنگ ، با دستگاه مخصوص ، ساب می زنیم .
در طول این عملیات کف شما نو می شود و حالت زیبایی مانند روز اول خود پیدا می کند. در واقع ، کفسابی باید توسط افراد حرفه ای و متخصص انجام شود ، چرا که در غیر این صورت ، این عمل مثمر ثمر واقع نخواهد شد.
به علاوه همه ی این ها ، در کف سابی باید دقت شود که حتما از متریال و موادی که به کف آسیب نمی زنند استفاده شود.

نماشویی چیست ؟

نماشویی یعنی شستن نمای ساختمان ، ما در این عملیات ، باز هم به کمک افراد متخصص و حرفه ای در این امر ، به کمک داربست نمای ساختمان شما را خواهیم شست.
البته نماشویی مدل دیگری هم دارد ، که به آن نماشویی با طناب گفته می شود. در این حالت شخصی که نما را شستشو می دهد ، از طناب استفاده کرده و ظاهر نما را پاک و تمیز می نماید.
نماشویی مانند کار کفسابی ، یک نوع خدمات ساختمانی است. در این عملیات نیز بایستی حداکثر دقت انجام شود. ما در این عملیات ، سعی می کنیم که حتی الامکان نما را زیبا کنیم که در ظاهر ساختمان شما ، تاثیری فوق العاده خواهد گذاشت.

چرا کفسابی می بایست توسط افراد حرفه ای انجام شود ؟

کف سابی، نوعی از خدمات ساختمانی بوده که بسیار خاص و البته در عین حال حساس است. ممکن است شخصی بتواند کف سابی ساختمان را به شکلی حرفه ای انجام دهد، اما به علت استفاده شدن از شوینده های نامناسب در این امر، کفسابی کیفیت لازم را نداشته و در نتیجه سنگ کف ساختمان شما کلیه براقیت و درخشش خود را از دست بدهد.

کفسابی سنگ با کفسابی سرامیک چقدر تفاوت دارد ؟

در مورد کف سابی سنگ، گفتنی ها بسیار است. به صورت کلی ما دو نوع ساب زدن داریم. یک نوع ساب زدن از صفر برای کارهایی که کلا ساب نخورده است. نوع دیگر نیز ساب زدن از میانه راه است. در حقیقت کف سابی سرامیک یا کف سابی موزاییک و یا حتی کف سابی سنگ، هر کدام شرایط خاصی دارند و می باید در محل خود به کار برده شوند.

آیا کفسابی سنگ، قیمتی متغیر دارد؟

پاسخ این است که صد در صد بله! داستان به این جا برمی گردد که شما قرار است دقیقا چه سنگی را ساب بزنید. هر نوع ساب زدن کف، سختی خاص خود و هزینه خاص خود را دارد. به همین دلیل است که واقعا نمی توانیم قیمت کف سابی سنگ را از پشت تلفن بگوییم و باید کار را ببینیم. با توجه به سختی زیاد سنگ گرانیت، این نوع سنگ بسیار سخت تر از سایر سنگ ها ساب می خورد.

آیا نماشویی ساختمان، شرایط خاصی دارد؟

نماشویی یا شستن نمای ساختمان، مانند کف سابی، شرایطی کاملا خاص دارد. به صورت کلی ما دو نوع نماشویی داریم. یک نوع از نماشویی هست که با طناب انجام ی شود. این نوع نماشویی اگرچه از قدیم متداول است، با این حال از لحاظ امنیتی اصلا مناسب نیست. نوع دیگر نماشویی نیز نماشویی به کمک داربست می باشد. تجارب مختلف ما در این زمینه حاکی از آن است که به کمک داربست، بسیار ساده تر مو با ایمنی بیش تر می توان نماشویی را انجام داد و به همین دلیل هم می گوییم که نماشویی با داربست بسیار کیفیت بیش تری دارد.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان