در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت تبلیغاتی گنجک

درباره ما

 

ثبت تبلیغات کاملا رایگان

در طول روز، کاربران با صرف هزینه های زیاد در روزنامه ها و فضاهای مجازی از قبیل تلگرام و اینستاگرام، سعی بر معرفی کسب و کار و کالاهای خود دارند.از بین ممبرهای یک کانال،گروه یا پیج، تنها تعداد محدودی از کاربران، تبلیغات شما را خواهند دید، چرا که اشخاص، از تمامی کانال ها و پیج های تبلیغاتی خود بازدید نمی کنند. این امر باعث به هدر رفتن سرمایه و زمان خواهد شد که بسیار حائز اهمیت است.در چنین شرایطی سایت های تبلیغاتی با right foundation یا بنیان درست، می توانند بسیار کارا ظاهر گردند و روزانه با بازدیدهای بیشمار خود نواقصی نرم افزارهای رسانه اجتماعی را پوشش دهند. سایت تبلیغاتی گنجک و در راستای آن برنامه اندرویدی گنجک برای ثبت تبلیغات شما بصورت online در جهت رفع نواقصی و برآورده ساختن نیاز شما عزیزان طراحی شده است تا بتوانید براحتی تبلیغات خود را در کمتر از یک دقیقه با تعداد عکس های بیشتر درج و مدیریت نمایید.
ذکر چند نکته:
1) اگهی های ویژه هشت ستاره در بالای صفحه قرار خواهند گرفت.
2) تبلیغات بصورت بنر و اسلایدر نیز انجام می شود تا روزانه با بازدیدهای بیشمار بالاترین بازدهی را برای شما به همراه داشته باشد.
3) از نقطه نظر سئو، گنجک در رتبه بسیار بالایی قرار دارد و تمامی اصول سئو در آن به درستی و با مهارت کامل توسط متخصصین، اجرا و عملی شده است.

هر سوالی در ارتباط با نحوه درج تبلیغ دارید میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا شماره 09308111744 و 01154653110 مطرح کنید.
قطعا کارشناسان ما در هر نقطه از ایران جوابگوی شما دوست عزیز خواهند بود.
یکبار تبلیغ در سایت ما را امتحان کنید. مدیریت سایت گنجک پیش از هر اقدامی، در کنار شما عزیزان می باشد.

 


  ثبت آگهی رایگان