همه روزه فرمت های گوناگونی از تبلیغات به وجود می آیند، در این بین تبلیغات آنلاین و تبلیغات اینترنتی و اقدام کردن به درج رایگان تبلیغ در سایت های تبلیغاتی از جمله سایت تبلیغاتی گنجک در بازاریابی و معرفی محصولات ، یکی از بهترین روشها برای جذب مشتریان جدید و هدفمند میباشد . اما هر نوع تبلیغ اینترنتی و آنلاین در روش های تبلیغاتی ، لزوما برای کمپین تبلیغاتی شما موثر نخواهد بود .

سایت تبلیغاتی گنجک نمایش دهنده تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی می‌باشد. 

سایت گنجک ،یک سایت خدماتی برای ارائه و نمایش اگهی های کاربران اینترنت بر روی اینترنت می باشد. شما در این سایت می توانید از چند طریق تبلیغهای خود را ارئه کنید: 1- آگهی ویژه ستاره ای 2- آگهی ویژه متنی 3-درج رایگان تبلیغ 4- آگهی به صورت بنر و اسلایدر و غیره.

زمینه تبلیغات در سایت گنجک عبارتند از: سایتها - ارتباطی - لوازم - املاک - اتومبیل - بازار کار - خدمات –

 صنعت - آموزش – کامپیوتر و غیره

سایت گنجک، یکی از قویترین سایت های درج رایگان تبلیغ در ایران است. شما می توانید بصورت رایگان در عرض چند دقیقه آگهی های خود را بدون ثبت نام ارسال نمائید. در ضمن می توانید از پیشخوان خود به همه آگهی های خود دسترسی داشته باشید و آن ها را مدیریت کنید.

جهت درج رایگان تبلیغ و ویژه، لطفا مطالب مرتبط با تعرفه آگهی ویژه و درج آگهی لینک‌دار، را مطالعه فرمایید.

لازم به ذکر است ، کلیه آگهی‌ها پس از ثبت در سایت لازم است به تایید تیم پشتیبانی برسد. درصورتی که آگهی شما تایید نشده است، خواهشمند است قبل از طرح این موضوع، قوانین سایت را مطالعه فرمایید و در آگهی خود رعایت کنید.

http://ganjak.ir